Trwa ładowanie...
oprac. Adam Hrynkiewicz
08-04-2017 02:58

Sondaż: opozycja nie ma programu dla Polski

Czy opozycja ma dobry program dla Polski? - takie pytanie pojawiło się w Polsat News oraz na stronie internetowej stacji. Większość biorących udział w głosowaniu stwierdziła, że opozycja takiego programu nie posiada. Na taką odpowiedź zagłosowało aż 60,4 proc. internautów i widzów tego kanału. 39,6 proc. uczestników sondy sądzi, że opozycja jest dobrze przygotowana do przejęcia rządów.

Sondaż: opozycja nie ma programu dla PolskiŹródło: PAP
d3y91v0
d3y91v0

Wniosek PO dotyczący wotum nieufności dla rządu, jak można się było spodziewać z sejmowej arytmetyki został odrzucony. Jednak zdaniem Łukasza Schreibera z PiS, przewodniczącemu PO Grzegorzowi Schetynie udało się za to zmusić do hołdu lennego Nowoczesną i PSL. - Ale uważajcie, za to przyjdzie jeszcze wam zapłacić wysoką cenę - ostrzegał Schreiber w programie "Tak czy Nie" na antenie Polsat News wyjaśniając, że "upokorzony sojusznik to nie ma nic gorszego". - Już dzisiaj zapowiadają PSL i Nowoczesna, że będą oczekiwali jakiejś rekompensaty - dodał.

Z kolei poseł Tomasz Cimoszewicz stwierdził, że do grona opozycji dołączyła duża liczba ludzi z nowymi pomysłami, tzw. świeżego powietrza. - Mamy swój wkład w to, z czym zamierzamy w przyszłości zwrócić się do wyborców - tłumaczył. Wyjaśniał, że Platforma ma za sobą kadencję niewykorzystanych szans, ale "przeszła przez ten czyściec i wyciągnęła wnioski".

Jak widać po wynikach sondażu pozostaje przekonać o tym także Polaków.

d3y91v0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y91v0
Więcej tematów