Trwa ładowanie...

Śmierć Konrada Gacy. Znamy wyniki sekcji zwłok

Są ostateczne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Potwierdziły się nieoficjalne informacje. Biegli stwierdzili, że śmierć nastąpiła z przyczyn chorobowych. Definitywnie wykluczyli udział osób trzecich.

Share
Śmierć Konrada Gacy. Znamy wyniki sekcji zwłok
Źródło: East News, fot: VIPHOTO
d16ib2d

Przedsiębiorca, trener i promotor walki z otyłością Konrad Gaca zmarł 16 sierpnia. Jego ciało znaleźli jego bliscy w domu pod Lublinem.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykluczyły udział osób trzecich. Ostateczne wyniki to potwierdziły. - Biegli stwierdzili, że śmierć nastąpiła z przyczyn chorobowych. To było pęknięcie tętniaka - powiedziała Wirtualnej Polsce Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Znany i doceniany

Gaca to autor autorskiego programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Założył profesjonalne ośrodki pomagające ludziom zrzucić kilogramy. Wydał też kilka książek.

Występował w telewizji jako ekspert. Miał też swój własny program w TVP. Był ponadto wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness. Z kolei w 2011 roku zdobył tytuł "Top Menedżera 2011", przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16ib2d

Podziel się opinią

Share
d16ib2d
d16ib2d
Więcej tematów