Trwa ładowanie...
d3n88s6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PiS odwołało skarbnika

Wieloletni skarbnik PiS Stanisław Kostrzewski został odwołany. Decyzja zapadła w piątek podczas obrad komitetu politycznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński i Stanisław Kostrzewski
Jarosław Kaczyński i Stanisław Kostrzewski (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d3n88s6

Politycy PiS unikali przedstawienia powodów zmiany na stanowisku skarbnika. - Dostał trzymiesięczne wypowiedzenie. Później udaje się na emeryturę - powiedział anonimowo jeden z członków władz partii

Sam Kostrzewski powiedział, że zrezygnował z funkcji skarbnika. - 16 grudnia 2014 r. uzyskuję prawa emerytalne. Z wielką radością odchodzę na emeryturę - dodał.

Zapewnił, że PiS jest dobrze przygotowane do nadchodzących kampanii wyborczych.

d3n88s6

Odwołanie rzecznika zbiega się w czasie ze zmianami w zarządzie kontrolowanej przez PiS spółce Srebrna. Jak powiedzieli politycy PiS, zaufany człowiek prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jacek Cieślikowski ma zastąpić na stanowisku prezesa Srebrnej Kazimierza Kujdę.

Nowy skarbnik ma być wybrany w przyszłą sobotę podczas posiedzenia Rady Politycznej.

W piątek stanowisko straciła także siostra Kostrzewskiego, Teresa Gorczyca-Kostrzewska, która była główną księgową w partii.

d3n88s6

Podziel się opinią

Share

d3n88s6

d3n88s6
Więcej tematów