6-latka chora na sepsę

Kolejny przypadek sepsy na Opolszczyźnie. Tym razem chora jest 6-letnia dziewczynka z Nysy. To już dwunasta osoba, która została przewieziona do Opola z powodu sepsy.

W piątek zmarła 14-letnia dziewczyna z Brzegu, kilka tygodni temu 17-latka z Nysy.

Wybrane dla Ciebie