Trwa ładowanie...
d204f1n
"Newsroom" WP. Program specjalny

"Newsroom" WP. Program specjalny

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Agnieszka Kopacz. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.
Share
d204f1n

Zapraszamy na program WP "Newsroom", w którym poruszamy najważniejsze tematy z Polski i świata. Jednym z tematów będzie oczywiście epidemia koronawirusa. Z raportu Ministerstwa Zdrowia wynika, że we wtorek stwierdzono blisko 9,1 tys. nowych przypadków. Zmarło 449 osób.

Jednocześnie Polska nadal nie wyklucza zawetowania budżetu unijnego - w tej sprawie naradzali się w poniedziałkowy wieczór w Warszawie premier Mateusz Morawiecki oraz węgierski szef rządu Viktor Orban. - Podkreślamy, że porozumienie dotyczące budżetu musi być zgodne z traktatami oraz ustaleniami z lipcowego posiedzenia - przekaz po spotkaniu rzecznik rządu. Piotr Mueller dodał również, że Polska przekonuje partnerów, "że arbitralne kryteria oceny praworządności w poszczególnych krajach mogą w przyszłości doprowadzić do rozpadu".

d204f1n

O tych tematach oraz wielu innych z naszymi gośćmi będzie rozmawiała Agnieszka Kopacz . W naszym studiu zagoszczą: Mikołaj Pawlak (Rzecznik Praw Dziecka), dr Radosław Sierpiński (Prezes Agencji Badań Medycznych, pełnomocnik premiera ds. biotechnologii), Krzysztof Łanda (lekarz, był wiceminister zdrowia w latach 2015-17 oraz założyciel "Watch Health Care"), Róża Thun (Platforma Obywatelska). Z kolei Paulina Gumowska porozmawia z wokalistką Justyną Bidrawią.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d204f1n

Podziel się opinią

Share
d204f1n
d204f1n
Więcej tematów