Trwa ładowanie...
Newsroom. Program specjalny WP
#Newsroom

Newsroom. Program specjalny WP

Zapraszamy na Newsroom WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii koronawirusa w Polsce, a także najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Patrycjusz Wyżga. Start o godz. 13:55.

Share
d12g813

Gościem odcinka "Newsroom" jest w poniedziałek Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej. Porozmawiamy między innymi o odejściu posłanki Pauliny Hennig-Kloski oraz sytuacji w Porozumieniu.

W dalszej części programu porozmawiamy z dr Aleksandrą Krasowską, psychiatrą oraz z ginekologiem dr. Maciejem Sochą. Zapytamy o stanowisko ginekologów w Polsce oraz problem aborcji w obecnej sytuacji prawnej.

d12g813

Gościem "Newsroomu" będzie także Jan Wróblewski (ZDROJOWA INVEST & HOTELS) oraz Wiktor Wróbel (NOSALOWY DWÓR). Porozmawiamy o tym, czym byłoby dla nich kolejne zamknięcie hoteli oraz, czy obawiają się szybkiego ponownego zamrożenia branży hotelowej.

Z Michałem Sutkowskim, prezesem Kolegium Warszawskich Lekarzy Rodzinnych poruszymy temat bulwersującej sytuacji w Zakopanem w ostatni weekend oraz szczepieniu ozdrowieńców. Zapytamy także, czy brytyjskie mutacje zepsują nam humor i wyhamują luzowanie obostrzeń.

Na koniec przyjrzymy się sytuacji w pogodzie. Naszym gościem będzie Mirosław Miętus z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

d12g813

Podziel się opinią

Share
d12g813
d12g813
Więcej tematów