Trwa ładowanie...
d31kni7
d31kni7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
alkohol

Napił się i agitował przed lokalem

Policjanci z Kalinowej w powiecie sieradzkim w woj. łódzkim zatrzymali pijanego mężczyznę, który namawiał mieszkańców przed lokalem wyborczym do głosowania na jednego z kandydatów na burmistrza - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d31kni7

Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem Kalinowej. Według dyżurnego, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. O pijanym 56-letnim mężczyźnie, który agituje ludzi, poinformowali nas mieszkańcy - powiedział dyżurny.

Mężczyźnie grozi kara grzywny do pięciu tys. zł.

Podziel się opinią

Share

d31kni7

d31kni7
d31kni7
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów