Trwa ładowanie...
d34vtvz

Lepper: dokumenty czas przekazać Ameryce

Andrzej Lepper podczas niedzielnej konferencji(PAP/Tomasz Gzell) Andrzej Lepper zapowiedział, że przekaże ambasadzie USA dokumenty związane z atakiem terrorystycznym na Nowy Jork 11 września oraz doświadczeniami na bydle w Klewkach. Te dokumenty to doniesienie Bogdana Gasińskiego.
Share
d34vtvz

Dokumenty pójdą do Ambasady USA - mówił Lepper podczas niedzielnej konferencji prasowej. Dodał, że będzie się starał, by ambasador Ameryki przyjął go na rozmowę w cztery oczy. Lepper wyjaśnił, że pismo, które przekaże Amerykanom, Gasiński przesłał ministerstwu sprawiedliwości 28 października, zaś trafiło ono tam 5 listopada.

Lepper stwierdził też, że u nas prokuratura już odrzuciła te fakty.

Według Leppera - polska mafia miała plany zamachów terrorystycznych na Stany Zjednoczone 11 września. Twierdzi on także, że w Polsce dokonywano na bydle prób na działanie wąglika.

d34vtvz

Szef Samoobrony powiedział też, że jego informator (Gasiński) przez sześć lat był pracownikiem firmy Inter Commerce, która miała przekazywać Afgańczykom plany różnych obiektów, między innymi lotnisk w europejskich stolicach (w tym Okęcia). Lepper mówił dziennikarzom, że ma dowody na powiązania polskich polityków z firmą Inter Commerce, za pośrednictwem której szmuglowali z Afganistanu narkotyki w postaci kamieni szlachetnych. (mp)

d34vtvz

Podziel się opinią

Share
d34vtvz
d34vtvz
Więcej tematów