Trwa ładowanie...
d2r5b4f
d2r5b4f

Kwaśniewski Belką osłabiał Millera?

Liga Polskich Rodzin od początku wiedziała doskonale, że pan Kwaśniewski rękami pana Belki chce osłabić pozycję Leszka Millera - tak Zygmunt Wrzodak (LPR) skomentował podanie się do dymisji przez ministra finansów Marka Belkę.
Share
d2r5b4f

Wicepremier, minister finansów Marek Belka podał się do dymisji - poinformował we wtorek premier Leszek Miller. Jak powiedział, Rada Ministrów przyjęła to do wiadomości. Podziękował Belce za współpracę. Zapowiedział, że jeszcze we wtorek skieruje do prezydenta stosowny wniosek. Premier nie podał nazwiska następcy Belki.

Liga Polskich Rodzin od początku wiedziała doskonale, że pan Kwaśniewski rękami pana Belki chce osłabić pozycję Leszka Millera - powiedział dziennikarzom Wrzodak.

W związku z tym złe zaprojektowanie budżetu na 2002 rok, jak również ustawy okołobudżetowe, które wprowadził minister Belka, uderzały bardzo mocno w grupy społeczne i z tego tytułu spadła dość drastycznie popularność rządu Leszka Millera - uważa poseł LPR. Dlatego zaciera ręce pan Kwaśniewski - ocenił.<BR<>
Będziemy teraz oczekiwać dalszej wojny zakulisowej między Leszkiem Millerem a obozem prezydenta Kwaśniewskiego - powiedział Wrzodak.(iza)

d2r5b4f

Podziel się opinią

Share
d2r5b4f
d2r5b4f
Więcej tematów