Trwa ładowanie...
d2z9jx5

Internetowy bezpieczny Kraków

Na portalu inernetowym Magiczny Kraków otwarto stronę poświęconą bezpieczeństwu miasta. Od wtorku mieszkańcy, którzy czują się zagrożeni albo chcą uzyskać pomoc mogą napisać
bezpośrednio do wiceprezydenta.

Share
d2z9jx5

Informacje przesłane pocztą elektroniczną (adres to: bezpieczny.krakow@um.krakow.pl) będą trafiały bezpośrednio na biurko wiceprezydenta Krakowa Bogumiła Nowickiego, komendanta Straży Miejskiej oraz Komendanta Miejskiego Policji. _ Żaden z nich nie powie: ja o tym nie wiedziałem_ - zapewnia wiceprezydent Nowicki.

Pomysłodawcy programu twierdzą, że żaden problem nie pozostanie bez echa. _ Na nowej stronie można znaleźć informacje o instytucjach, które pomagają w przypadku uzależnień, przemocy w rodzinie, zagrożeniu ze strony sekt, a także kieszonkowców_ - informuje Sylwia Cieślak, koordynator portalu Magiczny Kraków.

W przyszłym tygodniu do kawiarenek internetowych trafią ulotki z prośbą, aby osobom będącym w niebezpieczeństwie i biednym udostępnić na kilka minut stronę "Bezpiecznie w Krakowie" i pomóc w wysłaniu wiadomości. Potrzebujący dowiedzą się o tym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. (reb)

d2z9jx5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z9jx5
Więcej tematów