Trwa ładowanie...
d2ycy9u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Jose Barroso wpisał się do księgi kondolencyjnej

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso wpisał się rano do księgi kondolencyjnej wyłożonej w siedzibie KE w Brukseli po katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął m.in. prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jose Barroso wpisał się do księgi kondolencyjnej
(PAP/EPA, Fot: Christophe Karaba)
d2ycy9u

Od minuty ciszy rozpoczęło się środowe posiedzenie kolegium komisarzy UE.

Księga kondolencyjna została wyłożona w środę w głównej siedzibie Komisji Europejskiej na parterze. Wpisują się do niej od godz. 8 przychodzący do pracy urzędnicy KE. Przed godz. 9 była około dziesięcioosobowa kolejka.

W KE odbywa się cotygodniowe posiedzenie kolegium komisarzy. Jak powiedziała rzeczniczka Barroso Pia Ahrenkilde Hansen, posiedzenie rozpoczęto minutą ciszy ku czci ofiar sobotniej katastrofy, w której życie straciło 96 Polaków.

Składając kondolencje w sobotę z powodu tragicznej śmierci polskiego prezydenta RP, Barroso podkreślił, że Lech Kaczyński był prawdziwym polskim patriotą, jednocześnie oddanym Unii Europejskiej. Flagi Unii Europejskiej przed KE od soboty zostały opuszczone do połowy masztów.

d2ycy9u

Podziel się opinią

Share

d2ycy9u

d2ycy9u
Więcej tematów