Trwa ładowanie...
d2dekq2

Jarosław Kaczyński "gwiazdą" nowego programu TVP

W Telewizji Polskiej pojawił się nowy program "Motel Polska", wzorowany na "Gogglebox" TTV. Uczestnicy siedzą na kanapie i oglądają telewizję, komentując aktualne wydarzenia, m.in.: oklaskują prezesa i wyśmiewają opozycję
Share
Jarosław Kaczyński w Sejmie
Jarosław Kaczyński w SejmieŹródło: PAP, Fot: Marcin Obara
d2dekq2

W TVP pojawił się program "Motel Polska", wzorowany na "Gogglebox" TTV. Uczestnicy programu siedzą na kanapie i oglądają telewizję, komentując aktualne wydarzenia z kraju. W "Motel Polska" oklaskują prezesa i wyśmiewają opozycję. Szczególną uwagę widzów zwraca nienaturalność reakcji uczestników programu, którzy co chwilę wybuchają gromkim śmiechem.

- Z błyskawicami niech do lasu idą - komentowała jedna z kobiet. - Brawo Jarek! Brawo! Pan Jarek dla ciebie! - pokrzykiwali w reakcji na słowa Kaczyńskiego inni uczestnicy programu.

Internauci szczególną uwagę zwrócili na fragment odcinka, w którym uczestnicy programu "Motel Polska" oklaskują wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego i jednocześnie starają się oni dogryźć Strajkowi Kobiet i opozycji.

d2dekq2

Jarosław Kaczyński ma ochronę b. żołnierzy GROM. Szef kancelarii premiera zdradza szczegóły

"Motel Polska" wzorowany na Googlebox"

Na stronie TVP można przeczytać, że "Motel Polska" to innowacyjny format telewizyjny: hybrydowy serial reality o tematyce polityczno-lifestylowej. Gospodarzem programu jest Jacek Łęski, inspirujący gości do komentowania rzeczywistości politycznej, społecznej i kulturalnej. Oglądając wspólnie telewizję i spotykając się, w telewizyjnym motelu goście recenzują i opisują współczesną Polskę. Wśród nich są osoby znane i lubiane, ale także zwykli widzowie, którzy wyróżniają się humorem, zdrowym rozsądkiem i ciekawością świata".

PiS bez większości w sondażu

Najnowszy sondaż pokazuje, że partia Jarosława Kaczyńskiego ma poparcie na poziomie 29 proc. Na KO chce głosować 26 proc. ankietowanych, a na Polskę 2050 (partia Szymona Hołowni) 20 proc. pytanych. Gdyby do koalicji weszła Lewica, wtedy partia Jarosława Kaczyńskiego mogłaby być odsunięta od władzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2dekq2

Podziel się opinią

Share
d2dekq2
d2dekq2
Więcej tematów