Trwa ładowanie...

Jarocin Festiwal 2018 już za nami! Sprawdź, co wyróżniało tą edycję

Festiwal w Jarocinie w 2018 roku odbył się w dniach 13 – 15 lipca. Na festiwalu zagrali m.in. Pussy Riot, Public Image Ltd, Coma i Katarzyna Nosowska.

Jarocin Festiwal 2018 już za nami! Sprawdź, co wyróżniało tą edycjęŹródło: iStock.com
d2lilhl
d2lilhl

Niegdyś kojarzony z imprezą na otwartym polu, przybrał formę miejskiego wydarzenia ze scenami umiejscowionymi w punktach centralnych Jarocina.

Pierwszego dnia festiwalu w Jarocinie odbył się konkurs zorganizowany w ramach Jarocińskich Rytmów Młodych. Na scenie wystąpili laureaci tegorocznego festiwalu Śpiewaj i walcz. Tego dnia zagrały również gwiazdy takie jak Katarzyna Nosowska, Świetliki oraz Pussy Riot – rosyjska grupa feministyczna, której występ łączył elementy teatru, muzyki i performance’u.

Drugi dzień upłynął w punkowych klimatach ze sporą domieszką poezji śpiewanej. Tego dnia zagrały zespoły takie jak Hańba, Coma, Pablopavo i Ludziki oraz Sztywny Pal Azji.

d2lilhl

Ostatniego dnia koncertował ambasador tegorocznej edycji Wojtek Mozolewski, założyciel zespołu Pink Freund oraz Public Image Ltd. Sporo odbywających się na rynku koncertów można było posłuchać za darmo, a głodnych uczestników dodatkowo przyciągało bardzo bogate zaplecze gastronomiczne. Tegoroczna edycja festiwalu w Jarocinie wyróżniła się przede wszystkim dużą różnorodnością muzyczną, która dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

d2lilhl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lilhl
Więcej tematów