Trwa ładowanie...
d8u6vm3

Janik: Owszem, rządowi spada

Zdaniem ministra spraw wewnętrznych i administracji, Krzysztofa Janika, nieuczciwe jest porównywanie wyników popularności rządu Jerzego Buzka i Leszka Millera w sondażach opinii publicznej.

Share
d8u6vm3

Ostatnie sondaże wskazują na spadek popularności rządu, premiera i poszczególnych ministrów. Niektóre media porównały te wyniki z wynikami osiąganymi przez poprzedni rząd, na korzyść ekipy Jerzego Buzka. Ich zdaniem, rząd Buzka miał tak niekorzystne notowania, zbliżone do obecnych notowań ekipy Millera, po znacznie dłuższym okresie rządzenia.

Myślę, że to wina niedouczonych interpretatorów, akurat trochę się na tym znam. Porównywanie rządów Buzka i Millera, czyli rządu, który zaczynał przy 7-procentowym PKB, milionie bezrobotnych, z rządem, który wziął państwo z 0,7 PKB przy 90 mld deficytu budżetowego, przy kryzysie politycznym, moralnym, to jest po prostu nieuczciwe - powiedział w piątek w Szczecinie Janik.

Owszem, rządowi spada, ale przepraszam, nie ma za co spadać? Która grupa społeczna nie płaci za ten kryzys? Każda płaci. Ja mam tego świadomość - tłumaczył. (aka)

d8u6vm3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8u6vm3
d8u6vm3
Więcej tematów