Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 09.08.2018

Horoskop dzienny – 09.08.2018 (czwartek). Przeczytaj, co Cię dziś czeka.

Horoskop na dziś - 09.08.2018Źródło: iStock.com
d3tyr62
Horoskop na dziś - 09.08.2018

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) W życiu zawodowych wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Pojawią się za to problemy w życiu towarzyskim. Dwie, bliskie Ci osoby zaczną toczyć spór. Pamiętaj, żeby nie stawać po żadnej ze stron. Jeżeli będziesz stronniczy, stracisz przyjaciela.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Ktoś wykorzystał Twoje pomysły i zyskał za nie pochwałę. Nie martw się. Sprawiedliwość zwycięży, a koleje losu powoli się odwrócą. Jesteś ambitny, a Twoje starania niedługo zostaną docenione. Nieuczciwi zostaną zdemaskowani.

d3tyr62

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Osobom w Twoim otoczeniu zaczyna powodzić się lepiej przez co zalewa Cię fala zazdrości. Nie patrz na to takimi kategoriami. Każdy od czegoś zaczyna. Zamiast zaprzątać sobie głowę negatywnymi myślami, skup się na rozwijaniu własnych kompetencji i poszerzaniu horyzontów.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Nad Twoją relacją z kimś bliskim zawisną czarne chmury. Trzymaj nerwy na wodzy i waż każde słowo, żeby nie doszło do poważnej kłótni. Czasem warty być tym, który ustąpi. Zamiast reagować złością staraj się powoli wyjaśniać swoje argumenty.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ostatnio pracujesz bardzo intensywnie i jesteś przemęczony. Nie lekceważ oznak złego samopoczucia. Twój organizm zasługuje na chwilę odpoczynku. Bez tego Twoja praca stanie się jałowa i mało wydajna. To odpowiedni moment na profilaktyczne badania.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Popełnisz parę błędów, ale nie ma czym się przejmować. Masz wokół siebie wyrozumiałe osoby, które darzą Cię sympatią. Dobrze jest słuchać rady starszych i bardziej doświadczonych, ale lekceważ młodych, bystrych umysłów.

d3tyr62

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Zdobyte ostatnio umiejętności, pozwolą Ci zaimponować osobie, o której względny starałeś się dłuższy czas. Umiejętnie wykorzystaj okazję do pogłębienia znajomości. Uważaj, aby mimo wszystko postępować ostrożnie. Zrób pierwszy krok i cierpliwie poczekaj na kolejny. Narzucając się stracisz sympatię.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Czeka Cię pracowity dzień. Skup się na powierzonych obowiązkach i czytaj dwa razy wszystkie, ważne dokumenty. Ostatnio doskwiera Ci przemęczenie, a w takim stanie łatwiej o pomyłkę. W razie problemów możesz liczyć na pomoc osób spod znaku wodnika, lwa i skorpiona.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Dziś może nastąpić przełom w sprawie, na której rozwiązanie długo czekałeś. Efekt będzie zaskakujący. Dalszy przebieg sytuacji zależy od tego, jak ruch wykonasz. Skonsultuj swoje pomysły z rodziną i przyjaciółmi. Posłużą dobrą radą.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dzień zaczął się spokojnie, ale nie daj się zwieść. Najwięcej pracy czeka Cię pod wieczór. Zrezygnuj z wszelkich wyjść i nadprogramowych zajęć. Musisz się wyspać oraz zregenerować. Lżejsze dni przyjdą dopiero po weekendzie.

d3tyr62

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Nie spoczywaj na laurach i weź się w garść. Osiągnąłeś sukces, którego wszyscy Ci gratulują. Taka kolej rzeczy nie oznacza jednak, że masz odpuści oraz zwolnić tempo. Prawdziwy rozwój dopiero przed Tobą. Wykorzystaj szansę, jaką daje Ci los.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Ktoś bliski przechodzi trudny okres, jest roztargniony, a na wszystkie uwagi reaguje gniewem. Bądź wyrozumiały. Ten czas minie, a bliska osoba odpłaci Ci się z nadwyżką. To wartościowa relacja, która naprawdę warto pielęgnować. Nie zniszcz tego.

d3tyr62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tyr62
Więcej tematów