Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 25.09.2018 (wtorek)

Horoskop dzienny – 25.09.2018 (wtorek). Sprawdź, co Cię czeka.

Share
Horoskop dzienny – 25.09.2018 (wtorek)
Źródło: iStock.com
d1obbq5

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Przestań przejmować się uwagami innych. Ostatnio odzywa się w Tobie natura perfekcjonisty i za bardzo bierzesz do siebie opinie innych ludzi. Konstruktywna krytyka jest przydatna, ale to nasze wybory powinny mieć największe znaczenie. Jeżeli czujesz, że robisz dobrze, nie zbaczaj z tej ścieżki.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ktoś wpadł Ci w oko i Ty również budzisz zainteresowanie tej osoby. Oboje jesteście jednak zbyt nieśmiali, żeby zrobić pierwszy krok. Dobrze jeżeli na początku nawiążecie relację na przyjacielskiej stopie. Wyjdź z inicjatywą spotkania. Ta osoba chętnie się zgodzi.

d1obbq5

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) To dobry moment na inwestycje. Masz szansę się wzbogacić, ale musisz dokładnie przemyśleć sytuację. Poproś o radę osoby starsze i bardziej doświadczone. Powiedzą Ci kilka cennych uwag. Uważaj jednak żeby interesy nie odciągnęły Cię od życia osobistego.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dawne błędy znacząco wpłyną na obecne sprawy. Weź odpowiedzialność za swoje czyny. Nie próbuj ukrywać przed innymi starych pomyłek. Zamiast tego przyznaj się do błędu i razem poszukajcie jakiegoś rozwiązania.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ktoś zaproponuje Ci spotkanie. Chociaż nie jesteś przekonany do tego pomysłu, powinieneś się zgodzić. Przy bliższym spotkaniu znajomy zyska w Twoich oczach. Okaże się, że macie wspólne hobby. Bądź otwarty również, gdy z czasem spróbuje wprowadzić Cię w swoje towarzystwo. Masz szansę zdobyć nowych, dobrych znajomych oraz zaufanego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Powiedziałeś słowa, których bardzo żałujesz. Wiesz, że były niestosowne i powiedziane w przypływie złości. Zamiast udawać, iż nic się nie stało spróbuj się przełamać, żeby przeprosić konkretne osoby. Zyskasz w ich oczach i pozbędziesz się wyrzutów sumienia.

d1obbq5

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Uważaj, ostatnio jesteś chorowity i osłabiony. Powstrzymaj się od wszystkich, niekoniecznych wyjść. Zrób również profilaktyczne badania i nie ignoruj pierwszych objawów przeziębienia. W pracy spotka Cię małe nieporozumienie, które trochę pokrzyżuje Twoje plany. Zareaguj i szybko i wyjaśnij sytuację.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Czeka Cię dzień pełen wyzwań. W pracy będziesz miał szansę się wykazać. Przejmiesz obowiązki innej osoby. Powierzenie takich zadań świadczy o tym, że szef darzy Cię zaufaniem. Nie zniszcz tego. Zostaniesz również poproszony o pomoc w życiu prywatnym. Nie odmawiaj, a zyskasz przyjaciela

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Ktoś próbuje wciągnąć Cię w konflikt. Nie tocz sporów, które w sposób bezpośredni nie odnoszą się do Twojej osoby. Zamiast tego skup się na możliwie rzetelnym wykonywaniu swoich obowiązków. Jeżeli będziesz asertywny spotka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Jesteś tak przepracowany, że ciężko Ci znaleźć chociażby chwilę wytchnienia. Z jednej strony jesteś przepracowany, z drugiej dajesz w końcu upust swojej kreatywności. Dobrze, że czerpiesz satysfakcję z wykonywanych czynności, ale pamiętaj, że nie mogą przysłonić Ci innych aspektów życia.

d1obbq5

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Usłyszysz zaskakującą wiadomość. Kilka przypadkowych wydarzeń sprawi, że los podsunie Ci atrakcyjną ofertę. Szczęśliwe zbiegi okoliczności nie trafiają się codziennie. Korzystaj z dobrej passy. Uważaj jednak na ludzi, którzy spróbują wykorzystać Twoje umiejętności.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) W ciągu ostatnich dni udowodniłeś, że jesteś pomysłowy i niezależny. Szef obserwuje Twoje poczynania. Trzymaj tak dalej, a niedługo pojawi się szansa na awans! Pamiętaj jednak, żeby nie rezygnować z życia towarzyskiego. Dostaniesz ciekawe na ciekawe pewne spotkanie, korzystaj.

d1obbq5

Podziel się opinią

Share
d1obbq5
d1obbq5
Więcej tematów