Trwa ładowanie...
d4b93ce

Fox News tweetuje, że Donald Trump pracuje w Białym Domu. A prezydent jest w klubie golfowym

Fox News opisał Donalda Trumpa jako prezydenta pracującego w weekend w Białym Domu, gdy ten czmychnął z Waszyngtonu do klubu golfowego. A tyle szydził ze swojego poprzednika, że od pracy woli trafianie piłką do dołka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump podjeżdża pod Narodowy Klub Golfowy w Wirginii
Donald Trump podjeżdża pod Narodowy Klub Golfowy w Wirginii (Reuters, Fot: Joshua Roberts)
d4b93ce

Jeden tweet stacji telewizyjnej, znanej z sympatii dla republikanów, przykuł uwagę internautów w USA w niedzielę.

Zdaniem dziennikarzy zapracowany Donald Trump spędził ubiegły weekend przy biurku w Białym Domu. Internauci szybko jednak ustalili, że prezydent dwukrotnie odwiedził pole golfowe w Wirginii. W sumie w ciągu dwóch dni spędził tam pięć godzin.

Niedzielny wieczór Trump spędził w Waszyngtonie, a kolację zjadł w Hotelu Trump International. Biuro prasowe prezydenta poinformowało, że Trump brał udział w spotkaniach, nie podając więcej szczegółów.

d4b93ce

Internauci spekulowali, czy prezydent nie grał znów w golfa - po raz 12, od objęcia najwyższego stanowiska w państwie. Zdjęcia Trumpa w czerwonej czapce, w Narodowym Klubie Golfowym – zamieszczone pod postem stacji telewizyjnej - mogą o tym świadczyć. Przypomnijmy, że Trump wielokrotnie docinał Obamie, gdy ten był prezydentem, że zamiast pracować relaksuje się na polach golfowych.

Źródło: The Independent, Twitter

d4b93ce

Podziel się opinią

Share

d4b93ce

d4b93ce
Więcej tematów