Trwa ładowanie...
d33ustg

Dwulatek wypadł z okna. Matka usłyszała zarzut narażenia życia dziecka

Zarzut narażenia życia dziecka postawiła policja matce dwuletniego chłopca, który w nocy ze środy na czwartek wypadł z drugiego piętra kamienicy w Chorzowie. Kobieta wciąż przebywa w areszcie. Jeszcze dziś zostanie doprowadzona do prokuratury - poinformowała Wirtualną Polskę rzeczniczka chorzowskiej policji asp. Justyna Dziedzic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwulatek wypadł z okna. Matka usłyszała zarzut narażenia życia dziecka
(WP, Fot: Marcin Gadomski)
d33ustg

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. W mieszkaniu przy ul. Katowickiej przebywała 23-letnia matka wraz z dwuletnimi bliźniakami. Jeden z chłopców wypadł z okna na drugim piętrze. Dziecko z urazami głowy trafiło do szpitala. Jego stan był krytyczny.

Matka chłopców została zatrzymana. W momencie wypadku była trzeźwa.

- Kobieta złożyła wyjaśnienia. Usłyszała zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia za co grozi kara do pięciu lat więzienia. W piątek zostanie doprowadzona do prokuratury - mówiła asp. Justyna Dziedzic z chorzowskiej policji.

d33ustg

Dwulatek z urazami głowy w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Drugi z chłopców znajduje się pod opieką babci. Rodzina miała założoną Niebieską Kartę. Ojciec dziecka odsiaduje wyrok za pobicie.

Zobacz również: 7-latka wypadła z okna szkoły w Zawierciu

d33ustg

Podziel się opinią

Share
d33ustg
d33ustg
Więcej tematów