Trwa ładowanie...

Cejrowski pyta: chłop czy baba? Lubnauer: to chamstwo

Wojciech Cejrowski zastanawiał się w TVP Info czy Katarzyna Lubnauer to "chłop czy baba". Jak tłumaczył później, nie chodziło o wygląd, lecz o to, kim nowa przewodnicząca Nowoczesnej jest "intelektualnie". - Nie komentuję chamstwa - ucina krótko Lubnauer.

Share
Cejrowski pyta: chłop czy baba? Lubnauer: to chamstwo
Źródło: TVP Info, fot: TVP Info
d47570y

- Nowy przywódca tej partii? (Nowoczesnej - przyp. red.) Powiem panu szczerze, nie bardzo wiadomo czy chłop, czy baba - stwierdził w programie "Minęła 20" Wojciech Cejrowski. Wtedy prowadzący Michał Rachoń zaprotestował mówiąc, że kobiet nie można obrażać. - Nie obrażam nikogo. Nie wiadomo czy chłop, czy baba intelektualnie. Czy to będzie przywódca taki, który jak kobieta będzie konsolacyjnie do wszystkiego podchodził, czy to będzie piącha - doprecyzował swoją wypowiedź Cejrowski.

Katarzyna Lubnauer rozmowę o słowach Cejrowskiego ucina krótko. - Nie będę komentować jego żadnych słów. Nie komentuje chamstwa - mówi w rozmowie z WP. Lubnauer została nową przewodniczącą Nowoczesnej w sobotę, gdy w wyborach pokonała Ryszarda Petru. Swoje rządy opisuje jako "powrót do korzeni" i chce być reprezentantem klasy średniej.

Zobacz też: Kim jest Katarzyna Lubnauer, nowa przewodnicząca Nowoczesnej?

d47570y

Podziel się opinią

Share
d47570y
d47570y
Więcej tematów