Trwa ładowanie...
d36fa71
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Biskupi żądają multipleksu dla Telewizji Trwam

Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Środków Masowego Przekazu pod koniec stycznia zabierze głos w sprawie przyznania Telewizji Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie - czytamy w "Naszym Dzienniku".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sympatycy Telewizji Trwam
Sympatycy Telewizji Trwam (WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d36fa71

Zdaniem cytowanego przez gazetę ks. abpa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego, przewodniczącego Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Środków Masowego Przekazu, wolą i pragnieniem społeczeństwa katolickiego, stanowiącego większość w naszym kraju jest to, by mieć reprezentację na multipleksie przynajmniej jednej stacji katolickiej. Powinna to być Telewizja Trwam.

Podobne zdanie wyraził w rozmowie z gazetą bp Antoni Pacyfik Dydycz, ordynariusz drohiczyński. Jak powiedział gazecie, członkowie KRRiT utrzymywani są z publicznych środków i powinni ludziom służyć, a nie rzucać im kłody pod nogi i wtrącać się do spraw Kościoła.

d36fa71

Podziel się opinią

Share

d36fa71

d36fa71
Więcej tematów