Trwa ładowanie...
d35agvj

Żyrinowski upomina córki BushaBarbara (L) i Jenna (P) Bush... (AFP)
Znany z kontrowersyjnych wystąpień lider rosyjskich nacjonalistów Władimir Żyrinowski w liście do córek prezydenta USA George'a Busha przestrzega je przed zachowaniami, które mogą okazać się zgubne dla kariery ich ojca.

d35agvj
d35agvj

Piątkowy list Żyrinowskiego jest nawiązaniem do doniesień mediów sprzed dwóch dni, dotyczących przyłapania jednej z dwóch córek-bliźniaczek Busha, 19-letniej Jenny, na próbie zamówienia czegoś mocniejszego w restauracji. W USA legalnie można pić alkohol dopiero po ukończeniu 21 lat.

...i ich rosyjski "wujek" (AFP)
Źródło: ...i ich rosyjski "wujek" (AFP)

Żyrinowski zwraca się w swym liście do Jenny i do całkowicie niewinnej jej siostry-bliźniaczki Barbary - studentki prestiżowego uniwersytetu w Yale. Zetknęłyście się już z tym, że usiłuje się was wykorzystać do stworzenia negatywnego wizerunku waszego ojca. Jesteście rozsądnymi i wykształconymi dziewczętami i chyba zrozumiecie moją chęć pomocy waszemu ojcu - napisał lider rosyjskich nacjonalistów, podkreślając, że młode panny Bush powinny przemyśleć swoje postępowanie. Traktujcie moje uwagi, jak rady wujka dla bratanic - dodał Żyrinowski. (aka)

d35agvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35agvj
Więcej tematów