Trwa ładowanie...
d26u0w7

Złoty Certyfkat Cisco dla Prokom Software S.A.

(inf.własna)

d26u0w7
d26u0w7

Konsorcjum Prokom Software S.A. dołączyło do elitarnego grona firm uhonorowanych Złotym Certyfikatem Cisco Systems. W ten sposób Cisco - lider rynku informatycznego - wyróżnił Prokom za wysoki poziom oferowanych usług i systematyczne szkolenie profesjonalnych kadr. We wtorek Mirosław Szturmowicz, wiceprezes zarządu Prokom Software S.A. odebrał certyfikat z rąk Dariusza Chwiejczaka, dyrektora generalnego Cisco Systems Poland.

Jak podkreślał Chwiejczak, droga do uzyskania tytułu jest żmudna, a w branży IT certyfikat ten jest najtrudniejszym do zdobycia zaświadczeniem. Warunkiem jego zdobycia jest szkolenie kapitału ludzkiego - głównie inżynierów zdolnych rozwiązywać problemy sieciowe i przewidywać ewentualne zagrożenia. Profesjonalna kadra techniczna to głównie CCIE (Cisco Certified Internetworking Engineers), których jest w Polsce jedynie 30 - mówił dyrektor generalny. Podkreślił, że certyfikat wymaga również posiadania własnego laboratorium, gdzie można dokonywać testów i symulacji sytuacji kryzysowych. Pozostałe warunki to dostępny przez cała dobę i przez 7 dni w tygodniu helpdesk, czy zdolność do podpisywania umów z 4-godzinnym czasem reakcji bez względu na sytuację.

O audycie, który kończy weryfikowanie kandydatów do tytułu, mówił Dariusz Piotrowski, systems engineer manager z Cisco Poland. Audyt ten został przeprowadzony obiektywnie przez firmę zewnętrzną - mówił i dodał, że pozytywny wynik testu gwarantuje, że klienci Prokom Software S.A. będą obsługiwani na najwyższym poziomie.

d26u0w7

Mirosław Szturmowicz stwierdził, że dla Prokomu otrzymanie tytułu oznacza przede wszystkim obiektywne potwierdzenie poziomu usług świadczonych przez firmę. Daje też dostęp do niezbędnych w biznesie nowych technologii wdrażanych przez Cisco. Proces uzyskiwania Złotego Certyfikatu przez nasza firmę trwał 2 lata. Ta współpraca nas zobowiązuje i traktujemy ją jako wyzwanie - mówił Tadeusz Kij, dyrektor pionu technicznego Prokom Software S.A.

Cisco Systems jest 5. największą firmą działającą na polskim rynku informatycznym. Jest też najważniejszym partnerem Prokom Software S.A. w zakresie obsługi klientów korporacyjnych. Program Certyfikacji Partnerów - Cisco Gold Partner - został stworzony w celu wyróżniania partnerów, którzy odnoszą największe sukcesy w projektowaniu, wspieraniu i sprzedaży rozwiązań firmy Cisco .

Karolina Rudnicka - WP

d26u0w7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26u0w7
Więcej tematów