Trwa ładowanie...
d49xvbw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wolność zaczyna się w Warszawie

To będzie jedno z największych spotkań przywódców świata. Przyjazd do Polski na uroczystości z okazji 25. rocznicy wyborów 4 czerwca potwierdziło już blisko 20 przywódców państw i koronowanych głów - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wolność zaczyna się w Warszawie
(WP.PL, Fot: Małgorzata Jaworska)
d49xvbw

Oprócz prezydentów: USA - Baracka Obamy, Francji - Franois Hollande'a, Niemiec - Joachima Gaucka, wszystkich państw Europy Środkowej i większości państw europejskich, spodziewany jest przyjazd pary królewskiej z Belgii, sekretarza generalnego ONZ oraz laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Ma przybyć też delegacja z Ukrainy.

Ich obecność przypomni światu, że upadek komunizmu zaczął się w Polsce. I dlatego właśnie, tak jak przed 25 laty "wszystko zacznie się w Polsce", gdzie 4 czerwca 1989 roku partia komunistyczna sromotnie przegrała pierwsze częściowo wolne wybory.

d49xvbw

Podziel się opinią

Share

d49xvbw

d49xvbw
Więcej tematów