Trwa ładowanie...
d14fvba
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Według śledczych Piskorski czysty

Prokuratura umorzyła dwa kluczowe wątki
śledztwa dotyczącego europosła Pawła Piskorskiego - informuje
"Rzeczpospolita". Dotyczyły one oświadczeń majątkowych posła i
dopłat do ziemi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według śledczych Piskorski czysty
(PAP)
d14fvba

Śledczy nie znaleźli dowodów, że Piskorski skłamał w oświadczeniach majątkowych i nie dopatrzyli się nieprawidłowości w uzyskaniu przez europosła i jego żonę z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponad 1,1 mln zł dopłat do gruntów rolnych oraz z tytułu zalesiania.

Nie kończy to jeszcze definitywnie sprawy Piskorskiego. Śledczy wciąż sprawdzają jego ok. półmilionową wygraną w kasynie z początku lat 90. i umowę sprzedaży antykwariuszowi dzieł sztuki za blisko 1 mln zł. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika jednak, że i tu niewykluczone jest umorzenie, bo antykwariusz już nie żyje i trudno będzie zakwestionować umowę.

Piskorski został w 2006 r. wykluczony z PO za "szkodzenie wizerunkowi Platformy" - przypomina gazeta.

d14fvba

Podziel się opinią

Share

d14fvba

d14fvba
Więcej tematów