Trwa ładowanie...

Za darmo: Retroring

Spece od Warszawy pobiją się na oczach widowni!

Za darmo: Retroring
dto1ym3
dto1ym3

Już czwarty raz kawiarnia Retrospekcja oraz Fundacja 1939.pl organizują zawody dla miłośników stolicy.W mistrzostwach może wziąć udział każdy, kto interesuje się Warszawą, a nie jest zawodowym historykiem. Do zawodów dopuszczeni zostaną także przewodnicy miejscy ze stażem nie dłuższym niż 5 lat. Czas na rejestrację zawodników już minął, ale warto przyjść kibicować i przy okazji sprawdzić swoją wiedzę o Warszawie.

Miejscem walk będzie ring (zaaranżowana scena) w klubokawiarni "Retrospekcja" na ulicy Bednarskiej 28/30. Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem pucharowym. Zawodnicy będą potykać się w starciach "jeden na jeden" niczym prawdziwi sportowcy, a organizatorzy zachęcają do udziału w wydarzeniu słowami: Przyjdź i zobacz bolesne knockouty! Dopinguj zawodników! W regulaminie Retroringu znajdą się więc takie sportowe terminy jak knockdown czy asekuracja. Wszystkiego doglądać będzie trzech sędziów, a nad poprawnością przebiegu rozgrywki czuwał będzie sędzia ringowy.

W tym roku spece od Warszawy będą potykać się ze sobą przez cztery kolejne czwartkowe wieczory. Finał odbędzie się 5 grudnia. Sędziować będą: Jarosław Zieliński, Piotr Otrębski, Krzysztof Jaszczyński Ryszard Mączewski oraz Jakub Jastrzębski i Mikołaj Węgier. Zapraszamy do przybywania i wspierania dzielnych wojowników, którzy na specjalnym ringu będą zadawać sobie wzajem ciężkie razy - mówią organizatorzy - Emocji na pewno nie zabraknie, przy okazji rozbijemy beczki śmiechu, bo Retroring to edukacja i świetna zabawa.

dto1ym3

Inauguracja Retroringu obędzie się jutro, w czwartek 14 listopada, o godz. 19:30. Wstęp wolny.

dto1ym3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dto1ym3
Więcej tematów