Trwa ładowanie...

Vlepvnet robi HydePark

W piątek 21 czerwca każdy może przyjść i pomalować po ścianie!

Vlepvnet robi HydePark
d37r5ix
d37r5ix

Czym jest HydePark? Tym razem będzie to forum samowolnego malowania, bazgrania i chlapania. W Londyńskiem HydeParku przemawiali m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin - na Hożej w Warszawie pojawią się równie znakomite nazwiska m.in.: Roem, Tybex, Krik, Gosia Bartosik, czy Mrufig. Projekt ruszył w marcu ubiegłego roku. Bohaterem każdej edycji był inny artysta, ale stałą zasadą był swobodny dostęp do ściany dla każdego kto chciał pomóc lub poprzeszkadzać. Teraz HydePark powraca w wersji zagęszczonej: dostępne są wszystkie ściany, różne dziwne podobrazia, meble, zeszyty, blackbooki i co tylko się da. Zamiast jednego dnia - cały miesiąc. zamiast jednej gwiazdy - cały nieboskłon.

Chłopaki, dziewczyny, zwierzęta, zapraszamy na HydePark! Wpadnijcie do V9 pomalować razem z nami i z naszymi gośćmi. Nie trzeba umieć, ani się na tym znać, wystarczy lubić ten magiczny moment kiedy kolorowa chmura radośnie wylatuje z małej dziurki na końcu spreja.

Malować można już, od zaraz, ale 21 czerwca odbędzie się huczny wernisaż MetaHydeparku z bazgraniem na żywo. I nie będzie to nie jedyna atrakcja wieczoru, gdyż będzie to jednocześnie Before Party projektu DźwiękZłam 2013. W programie muzyczno-taneczny Breaking Jam, a zagrają dla was:

Vasquez (Broken Glass 2)
Thomaz (Rockafellaz)
Piotras (The Most Broken)

d37r5ix

GDZIE: V9, ul. Hoża 9 ( MAPA )

KIEDY: 21 czerwca, godz. 19:00

d37r5ix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37r5ix
Więcej tematów