Trwa ładowanie...

Otwarcie Barki Snu

Sen Pszczoły wyniósł się z Konesera, ale na jego nowe wcielenie nie trzeba było długo czekać

Otwarcie Barki Snu
d2023bs
d2023bs

Z końcem maja Sen Pszczoły wyniósł się z Konesera , ale na jego nowe wcielenie nie trzeba było długo czekać. Praski klub przeniósł się tym razem na drugą stronę Wisły i powrócił w nowej, prawdziwie wakacyjnej odsłonie. Do końca wakacji mieścić się będzie bowiem na barce zacumowanej przy moście Poniatowskiego, po stronie Centrum, przy Bulwarze Flotylli Wiślanej.

W ten - długi - weekend huczne otwarcie Barki Snu. Czeka nas pięć dni zabawy wypełnionych muzyką. W środę, 18 czerwca, czeka nas koncert Stama Ra + afterparty Rastamaniek, w czwartek GreenJesus & Rozdwojenie Jazdy & Pajgen - warszawskie trio tworzące muzykę na żywo z analogowych syntezatorów, bitmaszyn i efektów, w piątek nowy cykl Assquake z Hrabią +, Bartoszem z Global Diggers oraz PTFM. W sobotę bawić będziemy się na imprezie, na której zagrają dj Spox / FatAl F / KvK, a w niedzielę z kolei zobaczymy Dvoraka (Warsoul/Digital Meditation). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Sen Pszczoły w nowym miejscu zapowiada muzykę, letnie kino, gry i zabawy, performance i teatr, plażę i leżaki oraz inne atrakcje. Zostanie tam do końca wakacji, potem planuje przenieść się na stałe do innej siedziby. Czy będzie to znów Praga? Tak, chcielibyśmy zostać na Pradze , jednak wciąż trwają rozmowy i niestety nie mogę jeszcze podać ani miejsca ani dokładnej daty re-otwarcia - powiedział nam Szymon Kubiak, menedżer Snu Pszczoły - Póki co skupiamy się barce.

d2023bs
d2023bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2023bs
Więcej tematów