Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Pobite Gary

Mule, żeberka w sosie BBQ, chilli con carne, ale także tatar lub flaki

Nowe miejsce: Pobite Gary
d1cqmcq
d1cqmcq

Pod koniec roku przy Szulborskiej na Woli pojawił się niewielki, acz bardzo sympatyczny lokal o wesołej nazwie - "Pobite gary". Lokal jest mały (zaledwie 6 stolików), a mimo to właściciele nie zapomnieli o najmłodszych klientach. Malusińscy znajdą tu kącik z zabawkami. "Pobite Gary" są też "dog friendly", na czworonogi czeka tu miska świeżej wody.

O jakości serwowanych tu potraw świadczyć może fakt, że bardzo trudno jest znaleźć tu wolne miejsce. Warto też wziąć pod uwagę, że smaczne specjały szybko znikają z kuchni. Na mule, które trafiają tu w czwartek, nie mamy już raczej szans w weekend (najlepiej wpaść na nie właśnie w czwartek wieczorem). Dobrze jest więc zadzwonić i dopytać, co nas czeka nas danego dnia (warto też przy okazji zarezerwować stolik), tym bardziej, że lokal oferuje czasem potrawy, których nie ma w karcie. W "Pobitych Garach" można płacić kartą, jest Wi-Fi.

Co ciekawe, "Pobite Gary" zapełniają głównie okoliczni mieszkańcy, nie turyści. Widać brakowało w okolicy lokalu z dobrym jedzeniem. Właśnie z powodu sporego zainteresowania restauracją przez lokalsów, właściciele wprowadzili możliwość zamówienia sobie dania do domu (na terenie Woli). Można to zrobić do godz. 19.00, a wartość zamówienia musi wynosić co najmniej 35 zł.

d1cqmcq

W krótkim menu (zdjęcie poniżej) znajdziemy zupy (codziennie inna), chilli con carne, żeberka w sosie BBQ Jack Daniels, quesadę czy wspomniane mule w dwóch różnych odsłonach. Panuje tu jednak nie tylko kuchnia międzynarodowa. Zjemy tu również zwykłe flaki, tatar, grillowane warzywa czy smażoną rybę. Ceny: Od 20, do 36 zł. Zupy od 12 zł, żeberka w sosie BBQ Jack Daniels lub mule kosztują 28 zł. Chętnie dodamy, że porcje są porządne (muli dostaniemy pół kilo, burger czy tatar zawierają 200 gramów mięsa), a lokal często oferuje promocje. Na przykład w każdą środę zestaw pikantnych skrzydełek kosztuje tylko 20 zł. Codzienny zestaw lunchowy zjemy za 19 zł. Mimo iż nie wiemy, co lokal zaoferuje nam danego dnia, jedno jest pewne - głodni z "Pobitych Garów" nie wyjdziemy.

Pobite Gary
Ul. Szulborska 3/5 (Wola)
Godziny otwarcia:
Pon. – sob.: 12.00 – 21.00
Niedz. 12.00 – 20.00
Rezerwacje: 536 268 988
Strona internetowa

d1cqmcq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cqmcq
Więcej tematów