Trwa ładowanie...

Nowe Miejsca: Skrawek

W ciągu dnia będzie tu można zjeść smaczny i niedrogi lunch, pyszne ciasto. Wieczorami organizowane będą ciekawe imprezy i koncerty

Nowe Miejsca: Skrawek
d1gr9ji
d1gr9ji

Skrawek to nowe, ciekawe miejsce na kulinarno-imprezowej mapie Warszawy. Lokal łączy w sobie co najmniej dwa lokale o różnych charakterach. W ciągu dnia można tu będzie zjeść smaczny i niedrogi lunch, napić się kawy/herbaty, zamówić pyszne ciasto i skorzystać z wifi - dzień ma charakter restauracyjno-kawiarniany. - Wieczorem przeobrażamy się. W piątki i soboty organizujemy imprezy i koncerty , nie zamykamy się w jednym gatunku muzycznym, będzie można poszaleć przy dobrej elektronice jak i „żywych” instrumentach do późnych godzin nocnych, bądź wczesnych porannych - na ostatniej imprezie ostatni set dj-ski zaczął się o 6:00 rano! - opowiada nam managerka Skrawka, Anna Letki.

W tygodniu także nie zabraknie smakołyków dla ucha, takich jak cykliczne koncerty jazzowe czy imprezy w klimacie dub/reggae oraz trochę spokojniejszej elektroniki. To nie koniec - od czasu do czasu będzie można wpaść tutaj na wystawę młodych fajnych artystów, czy ciekawy wykład/dyskusję. - Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania i pomysły. Ciepłym dniom chcemy wyjść naprzeciw z muzyką i parasolami na zewnątrz. Będzie się dużo działo i będzie różnorodnie - dodaje Ania.

A skąd wziął się pomysł na Skrawka?

- Jak ostatnio nietrudno zaobserwować, coraz więcej miejsc jest zamykanych, często z powodu konfliktów z sąsiadami i co za tym idzie - z policją czy strażą miejską. Dzięki ulokowaniu „Skrawka” w budynku RKS „SKRA” możemy być spokojni - nikomu nie przeszkadzamy. Dookoła nie ma lokatorów, dla których problemem mogłoby być głośne granie muzyki do późna. Jednocześnie nie jesteśmy daleko od Centrum, dostać się tu można przez bramę na rogu ul. Żwirki i Wigury i Wawelskiej przy pomniku Lotnika albo spacerem przez Pole Mokotowskie.

Nazwa nawiązuje oczywiście do miejsca, w którym się znajdujemy czyli budynku „Skry” ale też chcielibyśmy by każdy znalazł tam kawałek-skrawek swojego świata : muzycznego, kulinarnego, kawałek swojej przestrzeni w której będzie się czuł dobrze. Myślę, że ta nazwa pasuje do klimatu jaki u nas panuje, jest naprawdę przytulnie, tak „domówkowo”.

d1gr9ji

A co dobrego zjemy w Skrawku?

- Niedługo mamy zamiar wprowadzić ciekawe, różnorodne i ruchome menu. Będzie można zjeść u nas niedrogi lunch inspirowany różnymi kuchniami świata, chcemy też wprowadzić kuchnię wegetariańską i wegańską. Mamy zamiar organizować dni tematyczne np. dzień indyjski czy włoski oraz wieczory dla mających apetyt na dobrą wegańską kuchnię w połączeniu z dobrą muzyką. Nie zabraknie też słodkości np. pysznego ciasta marchewkowego i czegoś na ząb wieczorem, jak np. tarta z warzywami.

Skrawek Ul. Wawelska 5

* Skrawek na Facebooku Wejście od rogu Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury, przez bramę, budynek Skry (z wieżą). Sektor S, pierwsze piętro - podążajcie za światłem w oknach oraz muzyką. Zmotoryzowani - przy Wawelskiej, przed kładką (jadąc od Pomnika Lotnika), jest wjazd na parking Skry. (Weźcie bilet wjazdowy, a przy wejściu do klubu dostaniecie pieczątkę - dzięki temu nie będziecie musieli płacić za parking.)*

..........................................................................................................................................................

Skrawek już dziś zaprasza Was na imprezowy weekend. Co czeka na Was w lokalu?

d1gr9ji

Dobra Techniczna Muza gwarantowana, w ciepłym i klimatycznym, wręcz domówkowym otoczeniu.
Podtrzymujemy również naszą ideę: zero komercji oraz zero kontrolerów oraz dużo mocnych technicznych brzmień.

Zagrają:
22 – 24 Luke Erb (Time2Fly Records) Tech House
24 – 2 Goat (Orbital Motion) Minimal, Techno, 3 x CD a może 4 x :P
2 – 4 Matt Dee (Warsaw Structure, M-Tone) Minimal, Techno
4 – 6 Mick Ticklowski (M-Tone) Minimal, Techno
6 – 8 Łukasz Rogala (freelancer) Minimal, Techno

d1gr9ji

Wjazd: 10 PLN

Tym Razem Orbital Motion oraz Skrawek Mają przyjemność zaprosić wszystkich wielbicieli transowych brzmień na pierwszą w Skrawku imprezę w całości zagranej w tym właśnie klimacie.

O dobry humor oraz taneczne usposobienie do parkietu zadbają tudzież zagrają:

22 - 24 Explosis (Mantara.art)
24 - 1 Nois (Egodrop)
1 - 2 Mona (Orbital Motion)
2 - 4 Savinc (Orbital Motion)
4 - 6 Jaco (Colorobia)
6 - 7 Goat (Orbital Motion)
7 - ??? Mix grajków wymienionych powyżej

d1gr9ji

Wjazd: 10 PLN

d1gr9ji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gr9ji
Więcej tematów