Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Pico Cuadro

Nieopodal Kolumny Zygmunta ulokowana została restauracja bogata w historię, propagująca kuchnię i kulturę iberyjską

Nowe miejsca: Pico Cuadro
d13w1og
d13w1og

Lato się kończy, a następne wakacje dopiero za rok. Nie martwcie się jednak - gorące hiszpańskie klimaty zagościły w samym sercu Starego Miasta. Nieopodal Kolumny Zygmunta, ulokowana została restauracja Pico Cuadro, bogate w historię miejsce propagujące iberyjską kuchnię i kulturę.

Całości szczęścia dopełni tutaj lampka imiennego, importowanego wina prosto z tradycyjnej winiarni, od której wszystko się zaczęło. Bodega Pico Cuadro, bo tak nazywa się jedno z miejsc zajmujących się tradycyjną produkcją oryginalnego, hiszpańskiego wina, stanowi zalążek pięknej historii, opartej na przyjaźni z właścicielami winiarni. To nie lada inspiracja do wybornego przybliżania kropla w kroplę bogactwa tego kraju - wykwintnych win.

Hiszpania słynie między innymi z wyśmienitych szynek, dlatego też doświadczeni kucharze wiedzą, co powinni podać swoim gościom, aby w pełni oddać tradycyjny smak i zapach zachowanych w pamięci smakołyków - szynka Jamon Iberico de Bellota jest tego świetnym przykładem. Wielbicielom kuchni śródziemnomorskiej zaserwowane zostaną owoce morza, mięsnym smakoszom antrykot z czerwonego angusa, a żądnym niezapomnianych wrażeń torreadorom podana zostanie Corrida, specjalność szefa kuchni - ogon byka.

Pico Cuadro

d13w1og

Krakowskie Przedmieście 81

Otwarte codziennie od 10:00 do ostatniego Gościa

d13w1og
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13w1og
Więcej tematów