Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Black Sheep

Jedyny w swoim rodzaju sklep snowboardowy i klubokawiarnia w jednym

Nowe miejsca: Black Sheep
d2z90be
d2z90be

Black Sheep Pub & Snowstore to nowe miejsce na mapie Warszawy. Ta klubokawiarnia to prawie 300 metrów kwadratowych i cztery poziomy, na których znajdziemy sklep snowboardowy z niebanalną odzieżą od offowych projektantów i przestrzeń, na której odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia kulturalne - od wernisaży młodych artystów, przez pokazy filmowe, imprezy klubowe, po np. degustacje sushi.

Sklep snowboardowy znajduje się na pziomie -1. Tu kupić można deski oraz ciuchy młodych offowych projektantów i małe manufaktury (Anthem, Ragdoll, Rob in Hoodie, Jibb King, Anatomy, Detonate), ale także duże marki (DC, Skull Candy, Animal, Neff, Vault, Psycho skate, Analog).

Pozostałe poziomy to klubokawiarnia z alkoholem, jedzeniem* (można się najeść na około 20 zł)*, świetną kawą i herbatą oraz miłą obsługą. - Chcemy uczynić z Black Sheepa miejsce wydarzeń kulturalnych i poszerzyć możliwość twórczego spędzania czasu w Warszawie. W Black Sheep organizujemy więc zarówno wernisaże, czwartkowe wieczory filmowe, niedzielne koncerty jazzowe (co tydzień muzyka na żywo), jak i duże, weekendowe imprezy z DJami, koncerty, jamy itp. Dużą popularnością cieszą się też panele dyskusyjne i szkolenia w kawiarnianej atmosferze. W "Owcy" można również zorganizować spotkanie firmowe, imprezę okolicznościową, a nawet koncert - mówią nam właściciele lokalu.

Do odwiedzin zachęca adres tego miejsca - Jana Pawła II 45a lok. 56, wejście od Nowolipki. Jest blisko, często po drodze z pracy do domu. Warto zajrzeć!

d2z90be

Godziny otwarcia: pon.-czw.: 10:00-00:00, pt.-sob.: 10:00-02:00, niedz.: 11:00-23:00

d2z90be
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z90be
Więcej tematów