Trwa ładowanie...

"Make Hummus - Not Walls"

"Wspólne robienie hummusu połączone ze zmywaniem śladów ludzkiej głupoty"

"Make Hummus - Not Walls"
d3h4y8m
d3h4y8m

"Bojkot Izraela", "Syjonizm to rasizm", "Free Gaza" - takie napisy wymalował ktoś sprayem na elewacji restauracji Tel Aviv. Ściany budynku przy ulicy Poznańskiej zostały zdewastowane przez nieznane osoby już po raz drugi. Koszt odmalowania elewacji poniesie wspólnota mieszkaniowa.

W reakcji na to, Beirut Hummus & Music Bar , wspólnie z restauracją Tel-Aviv zapraszają na "wspólne robienie hummusu połączone ze zmywaniem śladów ludzkiej głupoty".

W programie min.:

- szkoła robienia hummusu wg. beiruckiej i tel-avaviskiej szkoły.

d3h4y8m

- poczęstunek Libańskim i Izraelskim humusem.

- wspólne czyszczenie śladów wandalizmu.

- Restauracja Tel-Aviv, stała się ostatnio obiektem kilku ataków wandali, którzy upodobali sobie jej mury i szyby jako miejsce do informowania o swoim poglądach ws. konfliktu bliskowschodniego. Jako jej Goście i po prostu warszawiacy nie zgadzamy się na niszczenie czyjegokolwiek mienia w celach politycznych. Dlatego zorganizowaliśmy się i razem umyjemy, to co wandale nabrudzili.- informują organizatorzy wydarzenia, którzy dodają, że "są przeciwko przemocy przeciwko wszystkim niewianym ofiarom bez względu na to czy są Palestyńczykami czy Izraelczykami".

Make Hummus Not Walls *Restauracja Tel Aviv, ul. Poznańska 11
24 lipca, godz. 18:00
*

d3h4y8m
d3h4y8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h4y8m
Więcej tematów