Trwa ładowanie...
d2of6tb

Walka o zmarłych na cmentarzu

Na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie trwa wojna o zmarłych - czytamy w "Głosie Szczecińskim". Od kilku tygodni nekropolia zasypana jest ofertami.

Share
d2of6tb

- Przyszłam na grób znajomego i o mało nie padłam trupem - opowiada pani Marta. – Ze wszystkich zniczy, które postawiłam tu kilka dni temu zniknęły świeczki. W środku zamiast nich znalazłam reklamowe ulotki kamieniarzy - mówi oburzona kobieta.

W ulotkach kamieniarze proponują zniżki jak w supermarketach, dojazd do klienta z ofertą oraz bezpłatny transport nawet do 500 kilometrów poza Szczecinem.

- To smutne, że agresywna reklama przekroczyła już nawet cmentarne bramy – uważa Karina Mazurkiewicz, właścicielka agencji reklamowej ze Szczecina. - Zasypywanie grobów ulotkami uwłacza nie tylko godności zmarłych, ale jest też policzkiem dla rodziny. Uważam, że istnieje wiele innych, bardziej cywilizowanych sposobów zachwalania swoich usług. Wiedzą o tym dobre i solidne firmy. Bo te na pewno nie muszą chodzić na cmentarz w poszukiwaniu klientów – dodaje specjalistka.

d2of6tb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2of6tb
d2of6tb
Więcej tematów