Trwa ładowanie...

Ucho Prezesa w Telewizji WP!

Ucho Prezesa – najpopularniejszy serial komediowo-polityczny w Polsce będzie nadawany w Telewizji WP. Materiały dotychczas publikowane były wyłącznie w internecie na platformie Showmax oraz w kanałach społecznościowych nadawcy. Showmax i Wirtualna Polska podpisały umowę na redystrybucję Ucha Prezesa w Telewizji WP. Emisja pierwszego odcinka już w styczniu.
Share
Twórcami Ucha Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju
Twórcami Ucha Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego NiepokojuŹródło: Materiały prasowe
dp4zapx

Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu produkcji oryginalnej Showmax – Ucho Prezesa i 14 odcinków drugiego sezonu. Umowa przewiduje także współpracę przy emisji kolejnych serii hitu platformy Showmax.

Co wydarzyło się w gabinecie prezesa oraz kto odwiedzał go najczęściej? Dowiemy się już w styczniu w Telewizji WP. Wirtualna Polska, jako jedyna na rynku otrzymała prawa na emisję serialu w telewizji.

- Ucho Prezesa to wyjątkowa produkcja. W niezwykle krótkim czasie zyskała nie tylko rozpoznawalność, ale także powszechne uznanie za jakość scenariusza i realizacji aktorskiej. Idealnie wpisuje się w ramówkę Telewizji WP. Budujemy ją wokół najlepszych jakościowo polskich i zagranicznych produkcji – mówi dyrektor programowa Telewizji WP, Barbara Bilińska.

dp4zapx

Zobacz też: Robertem Górskim o sygnałach od polityków. "Ja już sam nie wiem, kogo ocieplam"

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy z nich zyskał prawie 10 mln wyświetleń. Zgodnie z danymi Google Trends „Rok 2017 w wyszukiwarce” Ucho Prezesa było także najczęściej wyszukiwanym hasłem w kategorii seriale.

Jak można oglądać Telewizję WP?

Telewizję WP można oglądać w telewizji naziemnej DVBT MUX 8 oraz u takich operatorów, jak: nc+ (kanał 170), UPC (kanał 158, 116), Vectra (kanał 194), Inea (kanał 28), Toya (kanał 17), Netia (kanał 29) oraz u 35 innych dostawców kablówki.

dp4zapx

Podziel się opinią

Share
dp4zapx
dp4zapx
Więcej tematów