Wiemy, kto witał Jarosława Kaczyńskiego przed pomnikiem Dmowskiego. To Ludwik Wasiak, który marzy o "Wielkiej Polsce"
• Jarosław Kaczyński wraz z grupą polityków PiS zmierza w stronę monumentu, a tam czeka już na nich człowiek w mundurze. Salutuje i zaczyna: "Panie Naczelniku!". Ten filmik z obchodów 11 listopada cieszy się dużą popularnością wśród internautów • Człowiek, który robi teraz karierę w sieci, to Ludwik Wasiak, prezes Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego • Wasiak nie kryje się z ksenofobicznymi opiniami i marzy o "Wielkiej Polsce". "Nieudolna mniejszość musi odejść i się ujawnić" - czytamy na stronie organizacji • Dwa lata temu na konferencji narodowców w siedzibie PAP, Wasiak - w wojskowym stroju - przekonywał, że trzeba się jednoczyć, żeby walczyć z "bandą czworga i odsunąć od władzy PO, PiS, SLD i PSL"