Nawrocki ostro do Tuska. "Spokojnie, panie premierze"
Prezydent Karol Nawrocki na antenie wPolsce24 skrytykował Donalda Tuska i jednocześnie zareagował na niedzielny wpis szefa rządu. - Ja jeżdżę po to w świat, żeby budować poważne formaty, a nie po to, żeby zajmować się sprawami, które pana premiera Tuska niepokoją. Spokojnie, panie premierze - mówił.