Trwa ładowanie...
dq1pgyf

Sztab PSL na wybory samorządowe


W PSL powołany został krajowy sztab wyborczy w nadchodzących wyborach samorządowych - poinformował w piątek Jan Bury, sekretarz NKW PSL. Wchodzące w jego skład zespoły mają przygotować program i kampanię wyborczą Stronnictwa.

Share
dq1pgyf

W skład sztabu poza Burym, który już wcześniej został powołany na jego szefa, wchodzą m.in. szefowie kilku zespołów. Alfred Domagalski przewodniczy zespołowi problemowemu, Eugeniusz Kłopotek - zespołowi organizacyjnemu, Ireneusz Wilk - legislacyjno - prawnemu, a Marek Sawicki - zespołowi informacji i promocji.

Bury poinformował, że zespoły liczą od 15 do 20 osób i złożone są z fachowców w swoich dziedzinach czyli np. w programowym są marszałkowie i wicemarszałkowie województw z ramienia PSL i wójtowie.

Z programem wyborczym PSL związany ma być pakiet kilku ustaw dotyczących problematyki samorządowej, które zostaną przygotowane przez zespół legislacyjno-prawny. Nie chcemy iść tylko z hasłami ale z konkretnymi projektami ustaw, które klub parlamentarny PSL wniesie w czasie kampanii w jednym pakiecie. Będzie to taki pewien "pakt dla samorządu"- powiedział Bury. (reb)

dq1pgyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq1pgyf
dq1pgyf
Więcej tematów