Trwa ładowanie...
d2m7ak3

"Świadek" Gasiński niewiarygodny

Prokuratura w Warszawie uznała sobotnie zeznania Bogdana Gasińskiego, świadka w sprawie zarzutów przedstawionych w Sejmie przez Andrzeja Leppera, za zaskakujące i nieprawdopodobne.
Share
d2m7ak3

Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w przerwie przesłuchania, prok. Zygmunt Kapusta powiedział, że zeznania świadka Bogdana G. są nieprawdopodobne i w najbliższych dniach będzie kontynuowane przesłuchanie.

Kapusta powiedział, że w swoich zeznaniach Gasiński twierdzi, iż był kurierem pięciu polityków, którzy - według jego relacji - mieli kontakty z afgańską mafią i szmuglowali narkotyki pod postacią kamieni szlachetnych. Według Gasińskiego, w sprawę mieliby być zamieszani politycy oskarżeni przez Andrzeja Leppera z trybuny sejmowej o łapówkarstwo.

Prokurator okręgowy w Warszawie Jerzy Łabuda dodał, że Gasiński przekazał informacje Andrzejowi Lepperowi 28 listopada tego roku, czyli na dzień przed wystąpieniem Leppera w Sejmie. Z zeznań wynika również, że Gasiński zbierał dowody w sprawie po wystąpieniu Leppera w Sejmie. (and)

d2m7ak3

Podziel się opinią

Share
d2m7ak3
d2m7ak3
Więcej tematów