Trwa ładowanie...
d36o6uq

Strzelanina w Poznaniu

W środę wieczorem przed jednym z poznańskich hoteli policjanci strzelali do złodziei, którzy mieli odebrać okup za skradziony samochód.
Share
d36o6uq

Policjanci z sekcji kryminalnej powiadomieni, że przed hotelem "Poznań" właściciel skradzionego audi ma przekazać złodziejom okup za samochód, chcieli ująć przestępców na gorącym uczynku. Podejrzany zaatakował jednego z policjantów, ten oddał w jego kierunku strzały ostrzegawcze - poinformował w środę rzecznik prasowy poznańskiej policji nadkomisarz Andrzej Borowiak.

Jeden z funkcjonariuszy biorących udział w akcji jest w szpitalu ze wstrząsem mózgu. Policjanci zatrzymali jednego z kilku napastników i odzyskali skradziony kilka miesięcy temu samochód. W czwartek zostanie skierowany do sądu wniosek o aresztowanie zatrzymanego napastnika.

Według rzecznika poznańskiej policji środowa akcja była dobrym przykładem tego, że jeżeli pokrzywdzony zwróci się o pomoc do policji, a nie będzie działał na własną rękę, może zaoszczędzić pieniądze i odzyskać swoją własność. (and)

d36o6uq

Podziel się opinią

Share
d36o6uq
d36o6uq
Więcej tematów