Trwa ładowanie...
d8x3g1u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Śledztwo "Teczki imigrantów"

Wydalanie imigrantów kosztuje europejskich podatników mld euro rocznie. Drugie tyle wydają sami uchodźcy za próbę dostania się do lepszego świata - pokazuje wspólne śledztwo europejskich mediów pt. "Teczki imigrantów" z udziałem "Gazety Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śledztwo "Teczki imigrantów"
(WP.PL, Fot: Przemysław Jach)
d8x3g1u

Działający od 2013 r. zespół dziennikarzy, statystyków i programistów, prowadzący śledztwo "Teczki imigrantów" w tym roku wziął pod lupę finanse.

Jak szacuje zespół, w ciągu 15 lat uchodźcy i imigranci zapłacili za podróże do Europy aż 16 mld euro.

Zaś koszty europejskiej polityki imigracyjnej to według zespołu ok. 1 mld euro rocznie, a od 2000 r. wydano na nią łącznie co najmniej 11,3 mld euro.

d8x3g1u

Podziel się opinią

Share

d8x3g1u

d8x3g1u
Więcej tematów