Trwa ładowanie...

Schetyna: we wtorek zdecydujemy co dalej

We wtorek o godzinie 10:30 krajowy zarząd PO zdecyduje o dalszych krokach - poinformował Grzegorz Schetyna. Zostanie wtedy podjęta decyzja, czy przewodniczący PO weźmie udział w spotkaniu liderów ugrupowań sejmowych, które ma się odbyć o godz.14.

Share
Schetyna: we wtorek zdecydujemy co dalejŹródło: PAP/EPA, fot: Jacek Turczyk
d2swkbv

W poniedziałkowym spotkaniu liderów partyjnych z marszałkiem Senatu nie wziął udziału Grzegorz Schetyna. Rozmowy dotyczyły wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. I mają być kontynuowane we wtorek. Marszałek Karczewski ponownie zaprosił na nie szefa PO.

Schetyna zapytany w TVN24, czy weźmie udział we wtorkowych rozmowach odpowiedział: "jutro mamy zarząd o 10.30., zarząd krajowy PO. Będziemy decydować o następnych krokach i decyzjach PO". I dodał: "to jest poważna sytuacja i jako taką ją traktuję. Dużo zależy dzisiaj od klasy politycznej, w jaki sposób przyjdzie ten kryzys państwowy, kryzys parlamentarny".

Dopytywany, czy decyzja o udziale w spotkaniu z marszałkiem planowanym na godz.14. zapadnie na posiedzeniu zarządu PO, odpowiedział twierdząco.

d2swkbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2swkbv
Więcej tematów