Trwa ładowanie...
d188xo9

Robert Biedroń zabrał partnera do Malezji

Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmieszek odpoczywają w egzotycznej Malezji. Zdjęcia, które pojawiły się na instagramwym koncie prezydenta Słupska, nie pozostawiają złudzeń - panowie bawią się tam doskonale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Biedroń zabrał partnera do Malezji
(instagram/robertbiedron)
d188xo9

Malezja jest niezwykle malownicze państwem leżącym w Azji. Zapierające dech w piersi widoki - od rajskich plaż po niezwykłe, porośnięte krzakami herbaty wzgórza, niecodzienna architektura - ot choćby słynne Petronas Towers w Kuala Lumpur czy pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej? Z pewnością osoby, z którą można podzielić się tymi wrażeniami.

Robert Biedroń radości i troski życia dzieli ze swoim partnerem już od ponad 14 lat. Mężczyźni poznali się pracując w jednej organizacji, ale dopiero podczas wspólnego wyjazdu służbowego do Niemiec zaczęło między nimi iskrzyć. Od tamtej pory są nierozłączni. Popularny prezydent Słupska - pytany w licznych wywiadach o Krzysztofa Śmieszka - zawsze podkreśla, że łączy ich miłość. Jednak fakt, że są ze sobą w związku, nie przez wszystkich jest akceptowany.

W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem, prowadzącym popularny kanał na YouTube "20m2", zdradził, że ma świadomość, iż są osoby, które mogą go nienawidzić za to, że jest homoseksualistą. Ale najbardziej bolesne jest dla niego - jak przyznał - gdy ktoś źle się wypowiada na temat jego partnera. - Jeżeli mam czułe punkty i miałbym je zdradzić, to najbardziej wyprowadza mnie z równowagi sytuacja, w której ktoś go atakuje - mówił.

d188xo9

W tym samym wywiadzie podkreślił też, że najbardziej ceni sobie spędzone z Krzysztofem Śmieszkiem chwile. - Jak jesteśmy razem, to muszę się tym nacieszyć, bo życie jest tylko jedno - podkreślał.

Takimi chwilami są wspólne podróże. Mężczyźni byli między innym w Stanach Zjednoczonych, Rosji czy Izraelu. Malezja to kolejny kraj, który razem zwiedzają.

oprac. Michał Kurek

d188xo9

Zobacz także: Robert Biedroń zdradza, jak poznał swojego partnera

d188xo9

Podziel się opinią

Share

d188xo9

d188xo9
Więcej tematów