Trwa ładowanie...
d33vrjq
pomoc
16-04-2002 18:31

Przyznano tytuł "Dobroczyńca roku"

Roztrzygnięto konkurs pod hasłem "Dobro czyń przez cały rok", organizowany od 1997 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W tym roku przyznano pięć nagród i pięć wyróżnień oraz nagrodę specjalną.

d33vrjq
d33vrjq

We wtorek w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie nagrodzono laureatów w sześciu kategoriach : aktywizacja społeczności lokalnej, edukacja i oświata, ekologia, kultura i sztuka, pomoc społeczna i ochrona zdrowia, rozwój demokracji i ochrona praw człowieka.

Tytuły "Dobroczyńców Roku 2001" otrzymali: Nokia Poland, Opel Polska, Przedsiębiorstwo Produkcyjno/Handlowe "Hetman", PKO PB, Huta Szkła "Jarosław".

Do tytułu "Dobroczyńców Roku" mogą być nominowane przedsiębiorstwa państwowe i prywatne oraz fundacje, które przez cały roku wspierały działania organizacji społecznych, udzielając im pomocy finansowej i rzeczowej. Nominacje składają organizacje pozarządowe.

A zgłoszenia ocenia kapituła w składzie: Henryka Bochniarz, Juliusz Braun, Marek Goliszewski, Dorota Kamińska, Zbigniew Niemczycki i Janina Ochojska. (iza)

d33vrjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33vrjq
Więcej tematów