Trwa ładowanie...
d4by4c4

Prognoza pogody na 2 listopada

• Niż znad Bałtyku i Litwy będzie kształtował środową aurę

• Nad Polską przemieszczać się będą strefy frontów atmosferycznych
• Pogoda nie ułatwi nam powrotu do szkoły czy pracy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prognoza pogody na 2 listopada
(PAP/EPA)
d4by4c4

Przez cały dzień prawie w całym kraju niebo będzie zasnute ciemnymi chmurami, które przyniosą nam deszcz. Miejscami opady mogą być intensywne. Po południu w południowej Polsce możliwe są chwilowe przejaśnienia. Najwięcej deszczu spadnie w woj. pomorskim - do 15 litrów wody na metr kwadratowy. Wysoko w górach opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Na nieco ładniejszą pogodę mogą liczyć mieszkańcy woj. lubuskiego, Wielkopolski, Dolnego Śląska Opolszczyzny oraz woj. łódzkiego. W tych rejonach po pochmurnym poranku do południa będzie nie będzie padać. Jednak i tutaj po południu mocniej się zachmurzy i przelotnie popada deszcz.

Będzie mocno wiało

d4by4c4

W środę w całym kraju musimy uważać na silny wiatr, który w porywach może osiągać do 60 km/h, a nad samym morzem do 70 km/h. Na Bałtyku sztorm.

Napłynie do nas zimne powietrze

Z północnego zachodu dotrą do nas chłodne masy powietrza pochodzenia polarnego morskiego. Będzie chłodno. Dodatkowo temperaturę odczuwalną obniżał będzie porywisty wiatr. W ciągu dnia termometry na przeważającym obszarze kraju wskażą od 5 do 8 stopni Celsjusza. Cieplej będzie tylko na południu Polski - do 9 stopni.

d4by4c4

Podziel się opinią

Share

d4by4c4

d4by4c4
Więcej tematów