ycipk-f1il8g
ycipk-f1il8g
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
czechy

Premierowi Czech urodził się syn

Premierowi Czech Mirkowi Topolankowi urodził się syn - podały media w Pradze. Matką dziecka z pozamałżeńskiego związku jest wiceprzewodnicząca czeskiego parlamentu Lucie Talmanova.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-f1il8g

Według internetowego wydania dziennika "Mlada fronta - Dnes" dziecko w chwili przyjścia na świat mierzyło 51 centymetrów i ważyło trzy kilogramy. Rodzice dali mu na imię Nicolas. Będzie też nosić nazwisko ojca.

Jest to pierwsze dziecko 39-letniej Talmanovej. Tymczasem 51- letni Topolanek ma już dwie córki i syna ze swoją żoną Pavlą.

Premier plotki o romansie z Talmanovą potwierdził już w sierpniu ubiegłego roku, mówiąc o kryzysie w swoim małżeństwie. Pani Topolankova, nadal pozostająca żoną premiera, nie chciała wypowiadać się na tematy osobiste.

ycipk-f1il8g
Polub WP Wiadomości
ycipk-f1il8g
ycipk-f1il8g