mecz
13-06-2008 12:16

Polska - Austria na wesoło

Dla większości polskich kibiców remis w czwartkowym meczu Polska - Austria to dramat, a nie powód do śmiechu. Dla niektórych to jednak idealny pretekst do przekucia całego wydarzenia w żart, odświeżenia starych dowcipów, a nawet zarobienia paru złotych.

Polska - Austria na wesołoŹródło: PAP
dfdfm7a
dfdfm7a

3:0 dla Polski

Siedzi kibic w fotelu i ogląda mecz Polska - Austria. 5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje bramkarza. W 12. minucie Bąk głową podwyższa na 2:0. W 28. minucie po strzale z rzutu wolnego Krzynówka jest 3:0 !!
Nagle szarpie go żona:
- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!

Szczyt niemożliwości

- Jaki jest szczyt niemożliwości?
- Jednym gwizdem spowodować nienawiść 40 mln ludzi

Stary dowcip w kolejnej, ponurej odsłonie

- Z kim spotka się polska reprezentacja w drugiej rundzie Euro 2008?
- Z kibicami na Okęciu.

Wirtualna rzeczywistość

- Co robi Polak, kiedy Polska wygrywa z Austrią?
- Wyłącza PlayStation

dfdfm7a

Why?

Leo Beenhakker: - Howard, why?
Sędzia Howard Webb: - For money...

Aukcje w Internecie

Na portalu aukcyjnym Allegro.pl pojawiły się aukcje nawiązujące do meczu Polska - Austria.

Do kupienia jest domena www.HowardWebb.pl i www.howard-webb.info. W innej aukcji sprzedający pisze, że nazywa się Howard Webb i ma do zaoferowania drugi rzut karny - tym razem dla Polski. Przedmiotem innej jest przekupienie sędziego, by podyktował niesłuszny rzut karny w 92. minucie meczu - ilość nieograniczona.

Kupujący mogą też zaopatrzyć się w koszulki ze stosownymi napisami m.in. "Co za łeb. Howard Webb", "Hate Howard Webb" i "Howard Webb dostał jacht".

Przy kilku aukcjach pojawił się też dopisek: "nie dla Howarda Webb'a".

Webb rezygnuje z wakacji w Polsce

W sieci pojawił się też filmpokazujący jak niby-Webb komentuje mecz Polska - Austria oraz swój w nim udział. Brytyjski sędzie ujawnia też, że rezygnuje z wakacji w Polsce.

** swoje propozycje dowcipów i zdjęć związanych z meczem Polska - Austria.