Trwa ładowanie...
d28hvlq

Policja zatrzymała Pawła Ch.

Policjanci zatrzymali w Londynie Pawła Ch. poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna został skazany w Polsce za liczne rozboje i brutalne pobicia, których dopuścił się w okresie od 2006 do 2009 roku. W 2013 r. trafił na listę najbardziej poszukiwanych przestępców z Europy Wschodniej opracowaną przez Scotland Yard, która została opublikowana w brytyjskiej prasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała Pawła Ch.
(Fotolia)
d28hvlq

W przeszłości, jako pseudokibic Siarki Tarnobrzeg, Paweł Ch. dopuścił się między innymi czynnej napaści na funkcjonariusza i stosował groźby karalne w stosunku do mniejszości narodowych.

Ostatnio ukrywał się w Wielkiej Brytanii. Cały czas jednak był aktywnym pseudokibicem Siarki Tarnobrzeg i utrzymywał liczne kontakty ze środowiskami pseudokibicowskimi zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna od wielu lat pozostawał nieuchwytny zarówno dla polskiej jak i brytyjskiej policji.

d28hvlq

Z informacji uzyskanych przez polskich policjantów, oddelegowanych do Policji Metropolitalnej w Londynie w ramach operacji Nexus, wynikało, że poszukiwany może przebywać na terenie północnego Londynu.

Dzięki współpracy z brytyjskimi policjantami z New Scotland Yard (Metropolitan Police), potwierdzono te informacje. Ponadto okazało się, że mężczyzna posługuje się fałszywą tożsamością oraz prowadzi w miejscu zamieszkania studio tatuażu.

Specjalna grupa szturmowa zatrzymała go w jego mieszkaniu. W środku znaleziono także liczne noże, maczetę i siekierę, a także kolekcję obrazków ze swastykami.

d28hvlq

Podziel się opinią

Share
d28hvlq
d28hvlq
Więcej tematów