Trwa ładowanie...
d4cnl0k

Oscary 2019: komik Kevin Hart gospodarzem ceremonii

Kevin Hart poprowadzi galę Oscary 2019. Znany amerykański aktor i komik będzie gospodarzem przyszłorocznej ceremonii wręczenia prestiżowych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – podaje PAP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2019: komik Kevin Hart gospodarzem ceremonii
Oscary 2019: komik Kevin Hart gospodarzem ceremonii (PAP/EPA)
d4cnl0k

39-letni Kevin Hart nie krył radości, że po raz pierwszy w swojej karierze będzie mógł poprowadzić oscarową galę. "To od dawna było moim celem" - napisał na Twitterze i Instagramie, amerykański aktor, producent filmowy i komik.

"My także się cieszymy. Witamy w rodzinie" – odpowiedziała na Twitterze Hartowi, Amerykańska Akademia Filmowa. Kevin Hart dwukrotnie był gospodarzem uroczystości rozdania nagród MTV Video Music Awards.

Hart znany jes m.in. z takich filmów jak "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Prawdziwa jazda" oraz "Polowanie na drużbów". W latach 2013-2017 prowadził cotygodniowy program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC, "Saturday Night Live".

Dwie poprzednie ceremonie wręczenia Oscarów (w 2017 i 2018 roku) prowadził amerykański prezenter telewizyjny Jimmy Kimmel. Przyszłoroczna gala odbędzie się 24 lutego 2019 roku. Produkcją zajmą się Donna Gigliotti i Glenn Weiss. Uroczystość tradycyjnie wyemituje stacja ABC.

Nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej zostaną ogłoszone 22 stycznia.

d4cnl0k

Podziel się opinią

Share
d4cnl0k
d4cnl0k
Więcej tematów