Trwa ładowanie...
d30a0yi
Gazeta Polska CodziennieZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nowy ekspert komisji Macierewicza

Zespół Macierewicza ma kolejnego eksperta, informuje "Gazeta Polska Codziennie". Jest nim komandor Wiesław Chrzanowski, przedstawiany jako kontroler lotu i absolwent szkoły w Dęblinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tu-154
Tu-154 (WP.PL, Fot: Internauta Maciej Bogacz)
d30a0yi

- Możliwe jest, że osoby znajdujące się w smoleńskiej tzw. wieży lotów w ogóle nie widziały na wyświetlaczu zbliżającego się Tupolewa, twierdzi komandor. Zastanawia go także, że w komisji Millera nie było żadnego specjalisty od nawigacji i radiolokacji.

"GPC" informuje także, że działający w Poznaniu Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nadał honorowe członkostwo ekspertom zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza. Wśród wyróżnionych znaleźli się Wiesław Binienda z Uniwersytetu w Akron, Kazimierz Nowaczyk z Uniwersytetu Maryland i Grzegorz Szuladziński, obecnie pracujący w Australii.

d30a0yi

Podziel się opinią

Share

d30a0yi

d30a0yi
Więcej tematów