Trwa ładowanie...

Nowa "twarz" prezydenta - sprawdź ją

W poniedziałek po południu ruszyła nowa wersja strony internetowej prezydenta. Ma ona być bardziej przyjazna dla internautów i zawierać więcej ciekawych materiałów, takich jak np. galerie czy materiały wideo.

Share
Nowa "twarz" prezydenta - sprawdź ją
Źródło: beta.prezydent.pl
deo0yan

Nowa wersja strony prezydenta dostępna jest pod adresem beta.prezydent.pl. Wersja beta przez najbliższy miesiąc będzie funkcjonować równocześnie z dotychczasową stroną prezydent.pl. Oficjalny start strony ma nastąpić na przełomie sierpnia i września.

deo0yan

Nowa strona zmienia się zarówno, jeśli chodzi o wygląd, jak i treść. Całkowicie zmieniono kolorystykę stawiając na niebieski. Tym, co od razu zwraca uwagę, jest brak polskiej flagi. Zmieniono także zdjęcie Lecha Kaczyńskiego na mniej oficjalne.

Strona wydaje się też być bardziej nowoczesna, a tym samym bardziej przyjazna dla użytkowników. Internauci będą mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę po Pałacu Prezydenckim, obejrzeć filmy wideo, a także zadać pytanie prezydentowi. Strona chce być również atrakcyjna dla najmłodszych, stąd specjalna zakładka "Dla dzieci".

Oprócz najświeższych informacji z Pałacu Prezydenckiego i działalności prezydenta na stronie znajduje się również blog. Na razie wpisują się na nim blogerzy, którzy wyrażają swoje opinie. Wkrótce ruszą także debaty, w których - jak zapowiadają twórcy strony - będzie mógł wziąć udział każdy.

Nowa wersja strony internetowej to przede wszystkim krok w stronę młodych. Lech Kaczyński i PiS chcą zaistnieć w internecie i zdobyć sympatię młodych ludzi, bo to oni dali zwycięstwo Platformie Obywatelskiej w ostatnich wyborach parlamentarnych. Pytanie tylko, czy to wystarczy?

deo0yan

Podziel się opinią

Share
deo0yan
deo0yan
Więcej tematów